NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Skorża: miejsce nie jest przypadkowe...
Skorża: miejsce nie jest przypadkowe...(31.03) "Muszę powiedzieć, że dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo smutnym dniem. Dziś przegrałem swój pierwszy mecz odkąd objąłem funkcję trenera w Grodzisku. Wiedziałem, że kiedyś przyjdzie mi ten pierwszy mecz przegrać, ale nie sądziłem, że to stanie się właśnie dziś." - powiedział po meczu Maciej Skorża - trener Groclinu Grodzisk Wlkp.

"Nasza dzisiejsza porażka to efekt tego, że nie potrafiliśmy grać mądrze taktycznie, co było naszą siła w kilku poprzednich meczach wyjazdowych. Dziś nam tej mądrości, tej dojrzałości trochę zabrakło. Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Dla mnie na pewno taką sprawą dodatkowo bolącą jest sposób, w jaki straciliśmy obie bramki, gdyż było to po bardzo prostych indywidualnych błędach, których mogliśmy uniknąć i obraz tego meczu wyglądałby zupełnie inaczej ? podobnie jak wynik.

Na pewno muszę w tym miejscu pogratulować Czesiowi, gdyż ma naprawdę świetną drużynę. Jest to bardzo silna drużyna jeśli chodzi o grę w ofensywie. Dziś to kilka razy bardzo dobrze pokazali, zwłaszcza w momencie, gdy my próbowaliśmy doprowadzić do wyrównania, Zagłębie potrafiło bardzo szybko przenieść się pod naszą bramkę i stworzyć bardzo groźne sytuacje. Na pewno miejsce, które zajmuje ta drużyna w ligowej tabeli nie jest przypadkowe.
" - dodał grodziski szkoleniowiec.

Wypowiedź trenera Czesława Michniewicza...

Kategoria: Liga
Czytano 8837 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(1.04.2007 - 12:39) - gregoripeg (83.18.90.34).
mądra wypowiedź nic dodać nic ująć.
(2.04.2007 - 3:05) - Lolek (162.21.254.30).
Pamietam gdy Pan Skorza (znawca pilkarstwa, dobre sobie!) powiedzial opiekunom Stasiaka, zeby natychmiast znalezli mu klub,gdyz jest to zawodnik III ligowego formatu. Jezeli sie tym nie zajma, to Michal od zaraz wyladuje w rezerwach Amicy Wronki. I popatrz, "gora z gora sie nie spotka...) Ciekawy jestem dlaczego Skorza o tym "slabym" zawodniku na konferencji prasowej nic nie powiedzial. Michal, tak trzymac!!!
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A